MİLANO TASARIM HAFTASI: ÖZEL RENK KOLEKSİYONUMUZ

MİLANO TASARIM HAFTASI: ÖZEL RENK KOLEKSİYONUMUZ

Geçtiğimiz günlerde Milano Tasarım Haftası‘na renklerimiz ile katılacağımızı duyurmuştuk. Milano Tasarım Haftası dahilinde yarın açılacak olan sergimiz “Everything is Connected”da renklerimizi tasarımlara özel olarak hazırladık. Milano’da Norveç tasarımını öne çıkaracak yeni renklerimiz  İskandinavya’nın doğasından ilham alıyor.

 

Milano Tasarım Haftası‘ndaki sergimiz Everything is Conntected‘ı ziyaret etmek isterseniz sizleri 4-9 Nisan arasında Ventura Lambrate’ye bekliyoruz! Ayrıca Milano Tasarım Haftası‘ndaki en yeni trendleri ve sergimiz hakkında daha fazla detay için sosyal medya hesaplarımızdan (@jotunturkiye) bizi takip edebilir, #jotunmilanoda hashtag’ine göz atabilirsiniz!

Everything is Connected sergimiz için hazırladığımız özel renkler hakkında detaylar ise şöyle;

5452 Nordic Breeze

2
Renk: 5452 Nordic Breeze, Tasarım: Kiyoshi Yamamoto

Tazelenme ve yenilenme hissini en iyi şekilde yansıtan 5452 Nordic Breeze, açık bir mavi-gri tonu. Mekanlara hem sade hem de havalı bir görünüm kazandıran bu yeni renk, en sevilen mavilerimiz ile de çok yakışıyor.  4618 Evening Sky, 4477 Deco Blue ya da 4744 Sophisticated Blue gibi maviler ile birlikte kullanarak, duvarlarınızdaki koyu-açık renk dengesini en iyi şekilde saplayabilirsiniz.

4785 Blue River

3Renk: 4785 Blue River, Tasarım: Martin Høgh Olsen

En sevilen mavilerimiz arasına ekleyeceğimiz 4785 Blue River, ismi gibi sudan ilham alınarak tasarlandı. En güzel özelliği ise birlikte kullanıldığında, birbirlerine uyabilecek çok fazla renk seçeneği olması. 4785 Blue River‘ı ister 9918 Classic White gibi beyazlar ile birlikte, isterseniz 10679 Washed Linen gibi tonlar ile birlikte kullanın, her zaman çok güzel sonuçlar alacaksınız.

10981 Norwegian Wood

1Renk: 10981 Norwegian Wood, Tasarım: Moa Kåkånsson

Bu yıl kahverengi tonlarına duvarlarda sıkça rastlıyoruz. 10981 Norwegian Wood da tıpkı Eve Dönüş koleksiyonumuzdaki 1362 Olive Brown gibi duvarlarda çok güzel gözüken bir kahve tonu.  10981 Norwegian Wood, global renk uzmanlarımız tarafından duvarlara çok yakışacak şekilde özel olarak tasarlandı. Eğer 10981 Norwegian Wood‘u farklı renkler ile birlikte kullanmak isterseniz de sizler için çok güzel önerilerimiz var. 2024 Senses, 10580 Soft Skin gibi hafif pembe tonlarımız ve 10981 Norwegian Wood ile çok güzel bir renk uyumu yakalayabilirsiniz. Ayrıca İskandinavya ormanlarından ilham alan bu rengin yanında, yeni ürünümüz Fenomastic Güzel Evim Mineral ile 1352 Form uygulayarak doğal bir doku elde edebilirsiniz. 9918 Classic White gibi beyazlar ile de çok güzel kontrastlar oluşturabilirsiniz.

Milano Tasarım Haftası renklerini evinize taşıyın!

Milano Tasarım Haftası’nda sergimiz için özel olarak hazırladığımız bu renkler yalnızca Nordik tasarımlara değil evlerin duvarlarına da çok yakışıyor! 5452 Nordic Breeze, 4785 Blue River ve 10981 Norwegian Wood, tıpkı tasarımları olduğu gibi evinizde mobilya ve aksesuarlarınızı da en güzel şekilde ön plana çıkarıyor. Milano Tasarım Haftası renklerimize size ne yakın Jotun mağazasından ulaşabilirsiniz.

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

KÜÇÜK ALANDA BÜYÜK ETKİ

Evimizi güneşli güzel günlere hazırlarken ufak değişiklikler yaparak yenileniyoruz. Dekorasyonda en çok etkiye sahip olan duvarlarımızda ufak bir değişiklik yaparak…

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik…

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

KİMLİK İLE RENK SEÇMEK ÇOK KOLAY!

Özel olarak tasarladığımız yeni koleksiyonumuz ile artık istediğiniz rengi seçmek ve bu renklerle uyumlu tonları bir araya getirmek çok kolay….

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

Go to top