MACERA, ZARAFET VE SOFİSTİKE TASARIMLAR: STİLE YOLCULUK

MACERA, ZARAFET VE SOFİSTİKE TASARIMLAR: STİLE YOLCULUK

Bu hafta, yeni renk koleksiyonumuz “Kesişim”in renk paletlerinden “Stile Yolculuk”la ilgili detayları, sizlerle paylaşmak istedik! Biz sizlerle yeni renk koleksiyonumuzu paylaşırken, şef Ayşe Dilek ise, hazırladığı “Stile Yolculuk” temalı köşesinin detaylarını anlatacak!

Stile Yolculuk: 

Keşfettiğimiz ülkelerin, yeni kültürlerin zenginliklerinin ufak da olsa izlerini mekanlarımıza da taşımak isteriz. Gittiğimiz yerlerden aldığımız aksesuarlar, yolculuk hatıralarımızı yeniden canlandırırken mekanlarımızın dekorasyonlarına farklılık katar. 

 Stile Yolculuk, bu büyüleyici bir maceranın izleriyle ortaya çıktı. Sofistike tasarımlar; yumuşak kadifeler, derin nüanslar, bakır ve pirinç tonlarının olağanüstü ahengiyle buluşuyor. Özenle seçilmiş 8 renkten oluşan bu renk paletinde, Stile Yolculuk tamamlayıcı renkleriyle beraber doygun tonlarla karşımıza çıkıyor.

Kesişim’in hikayesini oluşturan renk ve trend uzmanımız Lisbeth Larsen, renk trendlerinin moda dünyasından tasarım dünyasına uzandığını belirtiyor. Özellikle mavi tonlarının bu sene sıkça karşılacağımız renklerden biri olduğunu söylüyor.

“4625 Kuzey Denizi” gibi koyu tonlar, öne çıkarmak isteyeceğiniz objeler için mükemmel bir seçim. Tom Dixon tasarımı bakır “Etch Light” ile mavi tonlarının ahengi sizce de çok güzel değil mi ?

Jotun Stile Yolculuk_Duvar Kuzey Denizi 4625 (Duvar)- 9918 Kaymak (Kiris Ici)Duvar: 4625 Kuzey Denizi

Koleksiyondaki “2846 Bağ Bozumu” ve “4623 Mürdüm” renkleri ise koyu kırmızı kadife tonları, zengin kumaşlar, saten ve ipek dokuların verdiği histen yola çıkıyor. 

Jotun Stile Yolculuk_Bag Bozumu 2846Duvar: 2846 Bağ Bozumu

Koleksiyondaki tüm derin tonlar, her renk paletinde nötr renklerle tamamlanıyor. “Stile Yolculuk”taki sıcak gri tonu “10341 Sahlep” ise, tüm dünyada Jotun’un en çok sevilen renklerinden biri oldu. Mekanlarınızda birden fazla rengi bir arada kullanmak isterseniz, “Stile Yolculuk”un istediğiniz rengini, rahatlıkla “10341 Sahlep” ile tamamlayabilirsiniz.

Jotun Stile Yolculuk_Sahlep 10341 (Duvar)Duvar: Jotun’un tüm dünyada en sevilen renklerinden 10341 Sahlep

Şef Ayşe Dilek “Stile Yolculuk”u Anlatıyor: 

Muhteşem lezzeti ve menüsünün görselliğiyle de bizi büyüleyen şef Ayşe Dilek, bilgidiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen “Kesişim” koleksiyonumuzun lansmanında Stile Yolculuk temasını yeniden yorumladı.  Lansmanımızın menüsü de “Stile Yolculuk” tonlarından ilham alarak oluşturan şef Ayşe Dilek’in favorisi ise “288 Limon Küfü” ve “10341 Sahlep”.

_MGL9634

Ayşe Dilek, yeniden yorumladığı “Stile Yolculuk” köşesini bizim için anlattı. Detayları Ayşe Dilek’ten dinlemeye ne dersiniz ?

En güzel “Stile Yolculuk” tonlarını, size en yakın Jotun mağazasında bulabilirsiniz!

Görüşmek üzere.

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

KÜÇÜK ALANDA BÜYÜK ETKİ

Evimizi güneşli güzel günlere hazırlarken ufak değişiklikler yaparak yenileniyoruz. Dekorasyonda en çok etkiye sahip olan duvarlarımızda ufak bir değişiklik yaparak…

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik…

IKEA x JOTUN RENK GÜNÜ: YILBAŞI AĞACINIZI RENKLENDİRİN!

Yeni yıl yaklaşırken evlerimiz de renkleniyor. Geride bıraktığımız koca bir seneyi ve yeni yılın heyecanını evimizde yer verdiğimiz birbirinden güzel…

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

Go to top