YENİ YIL İÇİN EN GÜZEL HEDİYE ÖNERİLERİ

YENİ YIL İÇİN EN GÜZEL HEDİYE ÖNERİLERİ

2015 yılı neredeyse bitti. Yeni yıl, yepyeni umutlar ve taze enerjisiyle bizi bekliyor. 2016’yı beklerken daha mutlu olmamızı sağlayacak dileklerimizi belirlemeye başladık bile. Yıla taze ve mutlu bir başlangıç yapmak için kendinize küçük hediyeler almaya ne dersiniz? Alacağınız yeni aksesuarlarla ve evinizde kullanacağınız yeni renklerle hem yeni yıla güzel bir başlangıç yapabilir hem de yılın trendlerini evinize yansıtabilirsiniz. Sizin için bir araya getirdiğimiz örnek aksesuarların yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinizi de çok mutlu edeceğine eminiz.

Nedre-foss

Şamdanlarla evde hoş bir ortam sağlansa da çoğunlukla klasik modellere yöneliriz. Değişik formlarda koyu renk mumluklarla ise çok modern bir görünüm elde edebiliriz. Beraberinde özellikle beyaz ya da krem rengi mum kullanmanızı öneririz.

Guzel Evim_Zamanin Yansimalari_4744 Sophisticated Blue (4)

Yalnız koyu renk mumluklarınızı değil, farklı formlardaki aksesuarlara da evinizde yer verebilirsiniz. Koyu renk objeler genellikle açık renk duvarlarla eşleştirilse de koyu mavilerle bir araya getirildiğinde lüks bir görünüm yaratılıyor.

 

Hoie-pledd

Soğuk kış aylarında sarınıp ısınacağımız yün battaniyeler evimizin vazgeçilmezlerinden… Kahverengi ve bej tonlarında, dokulu yün battaniyeler hem şık hem de kullanışlı. Sevdiklerinizin de içini ısıtacak ve mutlu edecek bir hediye olduğuna eminiz.

 

Blossom

Bu yıl yeşil tonlarına sıklıkla rastlayacağımızı geçen haftaki yazımızda paylaşmıştık. Dekorasyonda doğallığın ön planda olacağı 2016 yılında ahşaplar da vazgeçilmezlerimizden olacağa benziyor. Açık renk ahşap çerçeveli aynalar da sezon renklerine çok yakışıyor.

Guzel Evim_Topragin Yansimalari 2856_Warm Blush

Yeşil tonlarının yanı sıra romantik pembeler de geçen seneki etkisini sürdürüyor. Geçen sene beyazlarla bir araya gelen koyu pudra tonları bu yıl açık renk ahşaplarla buluşuyor. Evinizde hem doğal hem de samimi bir hava yaratmak isterseniz Güzel Evim renk koleksiyonunun pembesi 2856 Warm Blush rengini ahşaplarla bir araya getirebilirsiniz.

Kizu

Mekanlarda bu yıl sıkla göreceğimiz bir diğer malzeme ise mermer. İster mermer tablalı bir sehpayı, ister bir kaseyi ya da fotoğraftaki gibi bir lambayı evinizde kullanarak siz de doğanın güzelliğini evinize taşıyabilirsiniz.

Guzel Evim_Isigin Yansimalari - 1623 Marrakesh (3)

Mermer aydınlatmalarınızı Güzel Evim renk koleksiyonumuzdaki birçok renkle ön plana çıkarabilirsiniz. Işığın Yansımaları paletimizin toprak tonu 1623 Marrakesh de mermer objelerle uyum içinde.

LADY_4744_Sophisticated_BlueDuvar: 4744 Sophisticated Blue

Yeni yıl trendlerini evinize taşırken Güzel Evim renk koleksiyonunun diğer renklerine de göz atmayı unutmayın.

Herkese mutlu ve yeniliklerle dolu bir yıl dileriz!

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

KÜÇÜK ALANDA BÜYÜK ETKİ

Evimizi güneşli güzel günlere hazırlarken ufak değişiklikler yaparak yenileniyoruz. Dekorasyonda en çok etkiye sahip olan duvarlarımızda ufak bir değişiklik yaparak…

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik…

IKEA x JOTUN RENK GÜNÜ: YILBAŞI AĞACINIZI RENKLENDİRİN!

Yeni yıl yaklaşırken evlerimiz de renkleniyor. Geride bıraktığımız koca bir seneyi ve yeni yılın heyecanını evimizde yer verdiğimiz birbirinden güzel…

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

Go to top