Yeni Yıl Dilekleriyle Dolu Yılbaşı Süsleri

Yeni Yıl Dilekleriyle Dolu Yılbaşı Süsleri

2019’un son günlerini geçirirken yeni bir yılı karşılamamızın yanında aslında yeni bir döneme de adım atıyoruz. 2020’lerin heyecan ve enerjisini şimdiden içimizde taşırken gelecek bu güzel yılı dileklerimizle karşılamak istiyoruz.

Bunun için 2020 Renk Koleksiyonumuzdaki hikayelerden ilham aldık ve her bir ay için bir dilekte bulunduk. Dileklerimizi yılbaşı ağacımıza assak ve gelecek yılı renklerle karşılasak nasıl olur diye düşündük, hep birlikte yeni yıl dilekleriyle dolu yılbaşı süsleri hazırlayalım istedik!

Dilek süslerimiz için gerekli malzemeler oldukça basit:

  1. Farklı Şekillerde Delikli Ahşap Plakalar
  2. Dilek şablonları
  3. Cetvel
  4. Fırça
  5. Ponpon fırça
  6. Kurdale
  7. Dilekleriniz için istediğiniz renkte boya. Biz Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat ürünümüz ile 2020 Renk Koleksiyonumuzdaki renkleri tercih ettik. Renk seçmek için Colourdesign uygulamamızı inceleyebilir, seçtiğiniz kod ile size en yakın Jotun mağazamıza giderek hayalinizdeki rengi 3 dakika içerisinde mağazalarımızdan elde edebilirsiniz.

Fırçalarınız hazırsa dileklerimizi renklendirmeye başlayalım!

Öncelikle istediğimiz şekillerde 12 adet ahşap plakaları düz bir zemine yerleştiriyoruz.

Ardından dilek şablonlarımızı ahşap plakalarımızın üst kısmına yerleştirip cetvel yardımıyla ortalıyoruz.

Ponpon fırça ile fazla bastırmadan şablonun üzerinden boya ile geçiyoruz.

Fırça ile ahşap plakalarımızın alt kısmını boyuyoruz.

Kurdalelerimizi deliklerden geçecek şekilde kesip dilek süslerimizi tamamlıyoruz!

 

 

Biz dilek süslerimizi 2020 Renk Koleksiyonumuzdaki her bir renk ile kendi hikayesindeki dileği eşleştirerek hazırladık. Siz de hazırladığınız süsleri Instagram @jotunturkiye hesabından bizi etiketleyerek paylaşın, yeni yılı hep birlikte karşılayalım.

2020’de renkli tüm dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle!

Avatar
Avatar

Jotun Türkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Go to top