YAŞAM ALANLARINIZI VE ZİHNİNİZİ ARINDIRAN DOĞAL TONLAR

YAŞAM ALANLARINIZI VE ZİHNİNİZİ ARINDIRAN DOĞAL TONLAR

Gürültülü ve kalabalık bir dünyada; her gün daha fazla dinginliğe ihtiyacımız var. Daha yalın bir evin ve daha sade bir yaşamın bize huzur vereceğine inanıyoruz. Evinizde güçlü bir etkiye sahip olmak için çarpıcı tonlara ihtiyacınız yok. Özenle bir araya getirilmiş nötr tonlarla da stil sahibi bir mekan yaratabilirsiniz. Yaşam alanlarımızdaki yalın dünya; zihnimizi özgürleştirir, rahatça odaklanabilmemizi sağlar.

Duvar: Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat 12125 Impression. Kapı ve süpürgelik: Demidekk Ultimate Fönster 1276 Soft.

Paletteki nötr tonları bir arada kullanarak, evinizde zamansız bir tarz ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.

Nötr renk tonlarının kombinasyonu, bir odadaki atmosfer üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Bu renkler dikkat çekmez, netliği ve yumuşak, dinlendirici görünümüyle bizi sarar.

Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat 1303 Observe

Minimal renklerin bir arada kullanımı odalara sakin ama estetik bir etki sağlarken, dengeli bir atmosfer oluşturur. Bu sıcak ve zamansız renk paletimiz ile tam olması gerektiği gibi bir renk dengesi yaratabilirsiniz.

Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat 0486 Kuş Tüyü

2021 Global Renk Koleksiyonu’muz “Yeniden Keşif”i evinizde incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Avatar
Avatar

Jotun Türkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Go to top