SİZİNLE BİRLİKTE BALKONUNUZ DA YAZA HAZIRLANSIN!

SİZİNLE BİRLİKTE BALKONUNUZ DA YAZA HAZIRLANSIN!

Siz de yazın tadı en iyi balkonlarda çıkar diyenlerdenseniz bu yazımız tam size göre. Hafif esintili bir yaz akşamı, bir bardak çay ve yepyeni bir balkon. Her şey tam yerinde!

Balkonunuzu yaza hazırlamak, değiştirmek ve yenilemek sandığınızdan çok daha kolay. Takip ettiğiniz her bir adımda balkonunuzla birlike kendinizin de yenilendiğini fark edeceksiniz.

Terrassetrender 2016

BALKONUNUZU SEZONUN EN GÜZEL RENKLERİYLE RENKLENDİRİN!

Balkonunuza bambaşka bir görünüm kazandırmanın en güzel ve masrafsız yolu rengini değiştirmek! Balkonunuzda bulunan rengi bir ton bile değiştirmek balkonunuzu bambaşka bir dünyaya taşıyabilir. Bunlar için balkonunuzun tamamını boyamanıza gerek yok! Sadece bir duvarda yapacağınız ufak bir dokunuşla bile balkonunuza yepyeni bir hava katabilirsiniz.

Açık balkonununz için dış cephe Jotashield serimizden tercihinize göre mat, parlak veya tekstürlü bir ürün tercih edebilirsiniz. Aydınlık ve dinlendirici bir etki için 7039 Light Moss, 7038 Dusk Green, 6239 Darjeeling ve 6253 Sea Mist gibi renklerle balkonunuzu renklendirerek balkona çıktığınızda günün bütün negatif enerjisini üzerinizden atıp rahatlayabilirsiniz.

Kapalı bir balkonunuz varsa, balkonunuzu doğa ve yeşil hayatla birleştirmek için duvarların sınırlarını ortadan kaldıran Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat 8546 Local Green, 8493 Green Tea, 7628 Treasure gibi renklerimizi kullanabilirsiniz.

 

Ahşap mobilyalarınızı renklendirmek ise Demidekk Fönster ürünümüz ile çok kolay!

ALANDAN KAZANIN

Şehir içinde küçük balkonlar dahi bize açık havada ferahlama hissi sunarak yaz aylarında balkon sefası yapmamıza fırsat tanır. Elbette bu tarz mekanlarda alandan kazanmak çok önemlidir. Küçük alanlara derinlik kazandırmak amacıyla renkli halıları ve konfor yaratmak için ergonomik balkon mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

Lady Minerals Revive 20046 Savanna Sunset20046 Savanna Sunset Fenomastic Güzel Evim Mineral

Dekoratif bir görünüm için Fenomastic Güzel Evim Mineral ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

İÇ VE DIŞ MEKANI BİRLEŞTİREN BİR SEÇİM: BİTKİ SEÇİMİ

Evin dinginliğini, dışarıdaki akışı aynı anda görerek ferahlamak için balkonlarda bitki kullanımı çok önemlidir. Sarmaşıklar sayesinde bahçe hissi oluşturabilir, küçük alanlarda küçük saksılar kullanmak yerine uzun bir şans bambusu gibi uzun bitkiler sayesinde balkonunuzun olduğundan geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Stylizimo Jotun uteplassen

SÜSLEYİN VE IŞIKLARI YAKIN!

Balkonlarınızda sizi temsil eden tablolar, masa örtüleri ve mumluklar kullanarak alanı kendiniz için daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Masa aydınlatmaları, mumlar, balkon demirlerine ya da duvarlara sarılan ledli lambalar ile yaz esintileri eşliğinde kendinizi dışarıdan soyutlayabilir, hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.

İster kapalı ister açık olsun, balkonunuzu yenilemek için aradığınız renklere ColourDesign uygulamamızdan, Instagram hesabımızdan ve blogumuzdaki diğer yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz 2020 Renk Koleksiyonumuzu evinizde incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Renk seçimi ardından bize Instagram’dan veya mail ile ulaşabilir, size en yakın eve teslimat sağlayan mağazalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avatar

Jotun Türkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik…

IKEA x JOTUN RENK GÜNÜ: YILBAŞI AĞACINIZI RENKLENDİRİN!

Yeni yıl yaklaşırken evlerimiz de renkleniyor. Geride bıraktığımız koca bir seneyi ve yeni yılın heyecanını evimizde yer verdiğimiz birbirinden güzel…

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

JOTUN 2019 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU: KİMLİK

Kapak resmi: JOTUN 12083 Devine Renklerle kişiliğimizi yansıtırız. Kişisel hikayelerimiz; renkler sayesinde mekanlarda hayat bulur. Bundan yola çıkarak, kolayca renk…

Go to top