SİZ DE YAPABİLİRSİNİZ: RENKLİ YAZ SOFRALARI

SİZ DE YAPABİLİRSİNİZ: RENKLİ YAZ SOFRALARI

Yaz aylarının en güzel yanlarından biri de bahçemizde veya balkonumuzda geçirdiğimiz anlar. Yaz sofralarına eşlik eden ılık bir yaz akşamı esintisi ve dostlarımızla geçirdiğimiz eğlenceli saatlerin tadı bir başka!

Genellikle tercihimizi her zaman yalın tasarımdan yana kullanıyoruz ama yaz aylarının rahat atmosferiyle, sade bir ortam bambaşka bir havaya bürünüyor. Gün içinde giydiğimiz kıyafetlerden, evimizde kullandığımız aksesuara kadar, yaz aylarında herşey sanki bize ve evimize her zamankinden daha da çok yakışıyor..

Jotun-LADY-Broste-Copehagen-1

Bu hafta, sade ama eğlenceli bir sofra için, sizlerle bir kaç renkli ipucu paylaşmak istedik. Yaz sofralarınıza eşlik aksesuarlarınızı ve çatal-bıçak takımlarınızı Jotun renkleriyle size özel ve daha eğlenceli hale getirmeye ne dersiniz?

Jotun-LADY-hageselskap_1

Kolayca bulabileceğiniz, ham ahşap çatal-bıçak takımlarını ve gözden çıkardığınız ahşap mutfak malzemelerini kolayca boyayarak, onlara yepyeni bir hava kazandırabilirsiniz. Sadece tek bir kat olarak boyamanız yeterli! Biz, yaz koleksiyonumuzdan 2602 butterfly, 2456 Punch, 5397 Scooter,  2374 Bliss renklerini, “En Güzel Renklerimiz” koleksiyonundan da 5262 Sjøgløtt, 10341 Kalk renklerini seçtik. (1)

Jotun-LADY-hageselskap_2

Ayrıca, kullanmadığınız ahşap tencere altlıklarını veya bulabileceğiniz ahşap tabakları da boyayarak, supla olarak kullanabilirsiniz.

Boyadığınız ahşap çubuklarla sofralarınız dışında, saksı bitkilerinize de bambaşka bir hava katabilirsiniz. Fesleğen, nane gibi, yemeklerde kullanacağınız otları bir saksıya ekip, boyadığınız çatal-bıçakları daha sonra saksılarınızda isimlik olarak kullanabilirsiniz. Saksı olarak da meyve/sebze veya bitki kasası kullanabilirsiniz. Biz saksıları 2374 Bliss ve 5397 Scooter renkleriyle boyadık. Hem çok kullanışlı, hem de dekoratif! (4)

Jotun-LADY-hageselskap_3

Ahşap boyalarımızdan Demidekk Fönster ile istediğiniz renge mağazalarımızdan ulaşabilir, birbirinden renkli ve eğlenceli ahşap aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Ahşap çatal bıçaklar ve diğer aksesuarları www.homecanbe.com sayfasından bulabilirsiniz! Sizin de önerilerinizi ve renk kattığınız aksesuarları bekliyoruz! Görüşmek üzere!

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

KÜÇÜK ALANDA BÜYÜK ETKİ

Evimizi güneşli güzel günlere hazırlarken ufak değişiklikler yaparak yenileniyoruz. Dekorasyonda en çok etkiye sahip olan duvarlarımızda ufak bir değişiklik yaparak…

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik…

IKEA x JOTUN RENK GÜNÜ: YILBAŞI AĞACINIZI RENKLENDİRİN!

Yeni yıl yaklaşırken evlerimiz de renkleniyor. Geride bıraktığımız koca bir seneyi ve yeni yılın heyecanını evimizde yer verdiğimiz birbirinden güzel…

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

Go to top