SIRADIŞI YILBAŞI RENKLERİ

SIRADIŞI YILBAŞI RENKLERİ

Geçtiğimiz haftalarda, 2014 renklerinden bir çok ipucu paylaştık. Yeni sezona dair daha fazla şey paylaşmadan önce, yeni yıl ruhunu es geçmek istemedik! :) Geçtiğimiz hafta yağan karla beraber, evlerimizi biran önce süslemek için heveslendik. Bu sene klasik yılbaşı renkleriyle ilerlemek yerine farklı renkleri kullanmak istedik. Bu haftanın boya fikrinde, sizler için beklenmedik yılbaşı renklerini paylaşıyoruz:

Yılbaşı için en çok akla gelen renkler her ne kadar kırmızı ve yeşil tonlarında olsa da, evlerinizi süslerken farkı renkler ve farklı süslerden ilham alabilirsiniz :) Sizler için farklı renklerde ilham alabileceğiniz yılbaşı trendlerini topladık.

Özellikle sade bir yılbaşı süslemesinden yana olanlar için muhteşem bir fikir: Sadece bir bant ve karanlıkta parlayan yıldızlarla duvarınızda uygulayabileceğiniz bir süs! Özellikle koyu renk duvarlar üzerinde muhteşem duracağına inanıyoruz. Siz de evinizde deneyebilirsiniz.

agac

Diğer bir alternatif de pastel renkler ve doğal malzemelerden oluşan bir tema olabilir. Pudra pembesi tonlarıyla, doğadan toplayabileceğiniz kozalakların ve kuru dalların tonları birbirini mükemmelce tamamlıyor! Ayrıca, ağacınıza takmak istediğiniz süsleri vazo veya kutu gibi farklı yerlerde bir arada kullanmaya ne dersiniz ? Özellikle evinizde, yılbaşı ağacı için uygun bir yer bulamadıysanız muhteşem bir çözüm!

 

sober-jul-broste-copenhagen

 

 

Küçüklüğümüzde sıkça karşımıza çıkan kağıt süslemeleri bu sene çok revaçta! Farklı renklerde kağıttan süsler de kullanabileceğiniz dekorasyon objeleri arasında..

Honeycombs-lady-maling

Siyah ve beyaz renklerinde sade ve şık bir yılbaşı sofrasına ne dersiniz ? Danimarkalı tasarım ve mobilya markası Tina K sıkça styling fotoğraflarında Jotun renklerine yer veriyor. 9938 Dempet Sort ve 7236 Enerji renklerinde boyanmış bir yemek odasında muhteşem bir siyah ve beyaz masa ve dekorasyon..

 

tinek-jul-lady-maling

 

 

Küçük yılbaşı ışıklarını çok sevenlere IKEA‘dan bir önerimiz var: Özellikle siyah bir duvarın önünde muhteşem duruyorlar.

ikea-jul-lady-stjerner

Şık ve pastel bir tema daha: Griler, gümüş tonları, beyaz tonları ve pudra pembesi..

kid-interior-lady-sober-farge

Tercihini rustik ve doğal temalı bir dekorasyondan yapanlara, beyaz ve doğal tonlardan bir yılbaşı.. Sade formlar ve ham ahşaplar, soğuk havaların korunaklı iç mekanlarını bize hatırlatıyor.

bloomingville-jul-lady-maling

“Yılbaşı ağacı için yerim yok” diyenlere mükemmel bir çözüm: saksıların içerisinde kullanabileceğiniz küçük çam ağaçlarını renkli kurdelalarla süslemeye ne dersiniz ? Biz çok sevdik.

rosendahl-karen-blixen-lady-maling

Yılbaşının olmazsa olmazı da, evlerimizin ortamını bir anda değiştiren mumlar..Özellikle şömine olmayan mekanlarda, mumların sıcak ışığından rahatça faydalanabilirsiniz. Ev şeklindeki mumluklar çok güzel görünüyor!

kahlerdesign-urbania-julehus

Bu senenin bir diğer öne çıkan trendi ise, kağıttan dev kar taneleri veya dev yıldızlar..Özellikle apliklere ve avizelerinizin altına asabilirsiniz.

julestjerner-brose-copenhagen

Sıcak ve mutlu bir yılbaşı geçirmek için evlerimizi süslemeye hazırız. Sizlere şimdiden mutlu bir yıl diliyoruz.

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

KÜÇÜK ALANDA BÜYÜK ETKİ

Evimizi güneşli güzel günlere hazırlarken ufak değişiklikler yaparak yenileniyoruz. Dekorasyonda en çok etkiye sahip olan duvarlarımızda ufak bir değişiklik yaparak…

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik…

IKEA x JOTUN RENK GÜNÜ: YILBAŞI AĞACINIZI RENKLENDİRİN!

Yeni yıl yaklaşırken evlerimiz de renkleniyor. Geride bıraktığımız koca bir seneyi ve yeni yılın heyecanını evimizde yer verdiğimiz birbirinden güzel…

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

Go to top