Renk, Boya ve Dekorasyona Dair Her Şey YouTube Kanalımızda!

Renk, Boya ve Dekorasyona Dair Her Şey YouTube Kanalımızda!

Yeni video serisimiz “Deniz Soyaslan ile Boya Fikirleri” ile eviniz için doğru rengi seçmek ve doğru ürünlerle boya yapmak artık çok kolay.

Yeni bir eve taşındığımızda ya da zaman içinde zevkimiz geçmişteki stilimizin önüne geçtiğinde evimizi yenilemek, duvarları boyamak isteriz. Evler mevcut haliyle güzel olsa da, tarzımız farklılaşmış olabilir. İşte bu durumda değişikliğin zamanı gelmiş demektir! Yenilenmek için eşyalarınızı değiştirmeye; ya da mekanınızı yeniden şekillendirmenize gerek yok.Duvarlarınızda yapacağınız hafif bir ton değişikliği bile, mekanınızı bambaşka bir ortama dönüştürebilir. Böyle durumlarda evinizle en uyumlu rengi ve boyayı seçmek konusunda akıllarda bir çok soru belirebiliyor. Biz de bu nedenle evlerimizi güzelleştirirmeyi kolaylaştırmak için Jotun Türkiye Renk Uzmanı Deniz Soyaslan ile yeni bir video serisi hazırladık.

Dünyadaki son tasarım akımlarından yola çıkarak hazırlanan Jotun Global Renk Koleksiyonları; uyumlu renkler, mekanlara göre renk kullanımı, ihtiyacınıza en uygun ürünlerimiz gibi konuların hepsini YouTube hesabımızda, renk uzmanımız Deniz Soyaslan sizlerle paylaşıyor. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak Jotun Türkiye YouTube kanalına abone olup “Deniz Soyaslan ile Boya Fikirleri” video serimize göz atmak!

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Jotun YeşilAdımlar ile 10 000 ağaca ulaştık!

Adımlarınızı ağaca dönüştüren  sosyal sorumluluk projemiz Jotun YeşilAdımlar’da,  hedefimiz olan 10 000 ağaca ulaştık!  Jotun YeşilAdımlar mobil uygulamasıyla birlikte, geçtiğimiz sene…

Go to top