MACERA, ZARAFET VE SOFİSTİKE TASARIMLAR: STİLE YOLCULUK

MACERA, ZARAFET VE SOFİSTİKE TASARIMLAR: STİLE YOLCULUK

Bu hafta, yeni renk koleksiyonumuz “Kesişim”in renk paletlerinden “Stile Yolculuk”la ilgili detayları, sizlerle paylaşmak istedik! Biz sizlerle yeni renk koleksiyonumuzu paylaşırken, şef Ayşe Dilek ise, hazırladığı “Stile Yolculuk” temalı köşesinin detaylarını anlatacak!

Stile Yolculuk: 

Keşfettiğimiz ülkelerin, yeni kültürlerin zenginliklerinin ufak da olsa izlerini mekanlarımıza da taşımak isteriz. Gittiğimiz yerlerden aldığımız aksesuarlar, yolculuk hatıralarımızı yeniden canlandırırken mekanlarımızın dekorasyonlarına farklılık katar. 

 Stile Yolculuk, bu büyüleyici bir maceranın izleriyle ortaya çıktı. Sofistike tasarımlar; yumuşak kadifeler, derin nüanslar, bakır ve pirinç tonlarının olağanüstü ahengiyle buluşuyor. Özenle seçilmiş 8 renkten oluşan bu renk paletinde, Stile Yolculuk tamamlayıcı renkleriyle beraber doygun tonlarla karşımıza çıkıyor.

Kesişim’in hikayesini oluşturan renk ve trend uzmanımız Lisbeth Larsen, renk trendlerinin moda dünyasından tasarım dünyasına uzandığını belirtiyor. Özellikle mavi tonlarının bu sene sıkça karşılacağımız renklerden biri olduğunu söylüyor.

“4625 Kuzey Denizi” gibi koyu tonlar, öne çıkarmak isteyeceğiniz objeler için mükemmel bir seçim. Tom Dixon tasarımı bakır “Etch Light” ile mavi tonlarının ahengi sizce de çok güzel değil mi ?

Jotun Stile Yolculuk_Duvar Kuzey Denizi 4625 (Duvar)- 9918 Kaymak (Kiris Ici)Duvar: 4625 Kuzey Denizi

Koleksiyondaki “2846 Bağ Bozumu” ve “4623 Mürdüm” renkleri ise koyu kırmızı kadife tonları, zengin kumaşlar, saten ve ipek dokuların verdiği histen yola çıkıyor. 

Jotun Stile Yolculuk_Bag Bozumu 2846Duvar: 2846 Bağ Bozumu

Koleksiyondaki tüm derin tonlar, her renk paletinde nötr renklerle tamamlanıyor. “Stile Yolculuk”taki sıcak gri tonu “10341 Sahlep” ise, tüm dünyada Jotun’un en çok sevilen renklerinden biri oldu. Mekanlarınızda birden fazla rengi bir arada kullanmak isterseniz, “Stile Yolculuk”un istediğiniz rengini, rahatlıkla “10341 Sahlep” ile tamamlayabilirsiniz.

Jotun Stile Yolculuk_Sahlep 10341 (Duvar)Duvar: Jotun’un tüm dünyada en sevilen renklerinden 10341 Sahlep

Şef Ayşe Dilek “Stile Yolculuk”u Anlatıyor: 

Muhteşem lezzeti ve menüsünün görselliğiyle de bizi büyüleyen şef Ayşe Dilek, bilgidiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen “Kesişim” koleksiyonumuzun lansmanında Stile Yolculuk temasını yeniden yorumladı.  Lansmanımızın menüsü de “Stile Yolculuk” tonlarından ilham alarak oluşturan şef Ayşe Dilek’in favorisi ise “288 Limon Küfü” ve “10341 Sahlep”.

_MGL9634

Ayşe Dilek, yeniden yorumladığı “Stile Yolculuk” köşesini bizim için anlattı. Detayları Ayşe Dilek’ten dinlemeye ne dersiniz ?

En güzel “Stile Yolculuk” tonlarını, size en yakın Jotun mağazasında bulabilirsiniz!

Görüşmek üzere.

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

YEŞİL VE ORGANİK – LOCAL GREEN!

8546 Local Green, doğayı evinize taşıyor. YEŞİL VE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA 8546 Local Green, duvarlarınızın sınırlarını ortadan kaldırarak doğayı ve…

GROUNDED RED – TOPRAĞIN RENGİ

20144 Grounded Red evinde güvenli bir kozanın sıcaklığını hissetmek isteyenler için konforlu bir ortam sunuyor. EV SICAKLIĞI Günlük koşturmalarımız arasında…

TAZELEYİCİ ETKİSİYLE MAVİ-YEŞİL TONU!

5489 Free Spirit bulunduğu her ortama ayak uydurabilen renklerden. Bu fotoğrafta 11175 Adventure rengimiz ile bir arada görebilirsiniz. ENERJİNİZİ ARTIRIN!…

SICAK VE ZENGİN MÜRDÜM TONU – DAYDREAM

20142 Daydream hayal kurabileceğiniz sıcak ve zarif bir ortam sunuyor. BİRAZ MOLA VERİN VE HAYAL KURUN! Gün içinde biraz mola…

STATEMENT BLUE – YARATICI VE CESUR

4863 Statement Blue – evinizde yaratıcı ve enerjik bir ortama ne dersiniz? GÜÇLÜ VE KİŞİLİKLİ Herkesin daha çok konuştuğu bir…

SAĞDUYULU VE SAKİN – HUMBLE YELLOW

11173 Humble Yellow, yalın ortamlar yaratan pastel sarı tonu. 1352 From ile de çok yakışıyor. Fotoğraftaki detaylar 1624 Skylight renginde….

Go to top