NORDİK SİMİT BOYA FİKİRLERİ’NDE!

NORDİK SİMİT BOYA FİKİRLERİ’NDE!

Tasarımdan, doğadan, değişik hayatlardan aldığımız ilham sayesinde kendimizi keşfediyoruz. Dünyada neler olup bittiğini devamlı takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Artık; İskandinavya’nın en ilgi çekici gelişmelerini daha yakından takip edebilirsiniz. Önümüzdeki haftadan itibaren Nordik Simit, derlediği haberleri Boya Fikirleri üzerinden paylaşacak.

Presentation1

En ilginç doğa olaylarının yaşandığı Kuzey Avrupa ülkeleri, ilham almak için sınırsız imkan sunuyor. Farklı bir yaşam tarzını işaret eden Nordik kültürü; özellikle müzik, tasarım ve mimarideki çalışmalarıyla birçok kişide merak uyandırıyor. Tam da bu noktadan yol çıkarak; Nordik Simit, “İskandinavya’dan gevrek” kültür-sanat, life-style, tasarım ve doğal güzellikler gibi farklı birçok konuda haberleri okuyucularıyla paylaşıyor.

Şimdi, Jotun olarak ait olduğumuz Nordik dünyaya sizi de davet ediyoruz. İskandinavya’nın dikkat çeken sanatçıları, heyecan verici doğa olayları, merak uyandıran haberleri ve daha fazlasını Nordik Simit’in gözünden öğrenmek isterseniz Boya Fikirleri’ne göz atmayı unutmayın.

Biz, Nordik Simit’i blogumuzda ağırlamaktan dolayı çok heyecanlıyız! Haftaya bu heyecanımızı paylaşmak için sizi de blogumuza bekleriz. :)

Avatar
Avatar

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Go to top