Jotun’la Renklenen Mekanlar: BEE Eat.Play.Love

Jotun’la Renklenen Mekanlar: BEE Eat.Play.Love

Jotun’la tüm Türkiye’de birbirinden güzel mekanlar renkleniyor, renklerimizle yeni hikayeler hayat buluyor. Bu hafta sizle renklerimizi görmekten heyecan duyduğumuz, Reşitpaşa’nın en güzel mekanlarından birinden fotoğraflar paylaşmak istiyoruz: BEE Eat.Play.Love!

Çocuğunuz oyun oynarken sizin de arkadaşlarınızla buluşup birbirinden lezzetli yemekleri tadabileceğiniz Bee, restoran kısmında 1987 Oker rengimizin sarı tonuyla sıcak bir ortam sunuyor. Krem rengi duvarlarda ise içinde bir miktar sarılık bulunan 1001 Egg White rengimiz ile yumuşak bir kontrast oluşuyor.

Yalnızca duvarlarda değil tavan kirişlerinde de 1098 Oker rengi ile bu geniş mekanda daha samimi bir ortam oluşuyor. Üstelik bu sayede mekanda oluşan bütünlüğü çok sevdik!

Duvarınızın rengiyle, dekorasyonunuzda istediğiniz öğelerin daha çok öne çıkmasını ve istediklerinizin daha az algılanmasını sağlayabilirsiniz. Siz de evinizde bir duvarınızı mobilya ve aksesuarlarınızla uyumlu bir renge boyayarak çok güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bee, oyun bölümünün duvarlarında üstte daha canlı altta ise nötr rengi kullanarak çocuklara hayal dünyaları kadar renkli ve eğlenceli bir ortam sunuyor. Siz de evinizde çocuğunuzun odasında farklı renk kullanımları deneyebilirsiniz. Yine de üstte koyu ve canlı rengi, altta ise açık nötr tonlar kullanıldığında tavanın daha alçak algılanacağını hatırlatmak isteriz. Eğer evinizin tavanı alçaksa canlı ve koyu rengi alt kısımda, açık rengi üst tarafta kullanmanızı öneririz.

Üstteki renk: 7555 Soft Mint, Alttaki renk 1001 Egg White

Üst kısım: 1001 Egg White, Alt kısım 7555 Soft Mint

Siz de evinizi kendinizi yansıtacak Jotun tonlarıyla renklendirmek isterseniz en yakın Jotun mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Evinizde renk kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için Jotun Türkiye Youtube kanalımızda bulunan “Deniz Soyaslan ile Boya Fikirleri” video serimize göz atabilirsiniz!

*Kapak görseli: Bee için özel çalıştığımız tonlarımızla renklendirildi.

Avatar

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

YILIN PANTONE RENGİNİN ENERJİSİNİ MEKANLARINIZA TAŞIYIN!

Seçimleriyle her sene moda ve tasarım dünyasına yön veren Pantone, bu sene yılın rengi olarak Living Coral’ı seçti! Geçen sene…

Go to top