Jotun YeşilAdımlar ile 10 000 ağaca ulaştık!

Jotun YeşilAdımlar ile 10 000 ağaca ulaştık!

Adımlarınızı ağaca dönüştüren  sosyal sorumluluk projemiz Jotun YeşilAdımlar’da,  hedefimiz olan 10 000 ağaca ulaştık!  Jotun YeşilAdımlar mobil uygulamasıyla birlikte, geçtiğimiz sene olduğu gibi 70.000 kilometreden fazla yürüdük, hem Türkiye’nin hem de dünyanın farklı şehirlerinin yollarını yeniden yeşile boyadık.

Yeşile boyadığımız yollarda kazandığımız ağaçları, TEMA Vakfı işbirliğinde sonbahar aylarında Eskişehir, Turgutlu’ya dikeceğiz. 10.000 ağaç ile 3 orman büyüklüğünde Jotun Hatıra Ormanı oluşturacağız.

Google’ın yayalar için geliştiriği “Snap to Road” ara yüzü ile geliştirilen ilk uygulama olan Jotun YeşilAdımlar ile geçtiğimiz yıl ise Balıkesir,Gönen’de Jotun Hatıra Ormanı’nı oluşturmuştuk.

Bizimle birlikte yeşil adımlar atarak projemize destek veren herkese çok teşekkür ederiz! Önümüzdeki dönemde Jotun YeşilAdımlar projemiz devam edecek. Bizi takipte kalın!

Avatar

Jotun Türkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Go to top