JOTUN X IKEA: EVLERDE YENİ FİKİRLER

JOTUN X IKEA: EVLERDE YENİ FİKİRLER

Jotun ve IKEA olarak bir araya geliyor, dekorasyonda İskandinav anlayışını ve pratikliğini evlerinize getiriyoruz! Evlerinizde yapmak istediğiniz hızlı ve kolay değişimler için birçok fikri Evde Yeni Fikirler video serimizle sizlerle paylaşıyoruz.

“EVDE YENİ FİKİRLER” SERİSİ JOTUN TÜRKİYE YOUTUBE KANALINDA

Dekorasyonu yenilerken ya da yeni bir eve taşınırken aklınızda birçok soru olduğunu biliyoruz. Dekorasyon ve renk konusunda uzman iki marka olarak Jotun ve IKEA sosyal medya hesaplarından bizimle paylaştığınız soruları bir araya getirdik. Tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz bir video serisi hazırladık. Artık aklınıza takılan birçok sorunun cevabını ve aradığınız ilhamı “Evde Yeni Fikirler” video serimizde bulabilirsiniz. Videolarımızın tamamını izlemek için Jotun Türkiye YouTube hesabımıza abone olabilirsiniz.

İLK VİDEOMUZ YAYINDA: BALKONUNUZU YAZA HAZIRLAYIN

Yazın tadı en iyi balkonda çıkar! Balkonunuzun rengini yeni sezona uygun olarak yenileyip; bitkiler, fenerler ve beğendiğiniz birkaç aksesuarla balkon dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Avatar

Jotun Türkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Yeni Bir Devrin Başlangıcı

2020’nin ilk ayını geride bıraktık, yeni 10 yılın getireceklerini merakla beklerken 2020 Renk Koleksiyonu’ndan ilham alıyoruz. Her rengin yeni 10…

Go to top