Jotun ColourDesign: Eviniz için En Güzel Renk Parmağınızın Ucunda!

Jotun ColourDesign: Eviniz için En Güzel Renk Parmağınızın Ucunda!

Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yıla girmemize sayılı günler varken size güzel bir haberimiz var: Artık eviniz için renk seçmek çok daha kolay! Yeni uygulamamız Jotun ColourDesign ile evinizin fotoğrafını çekerek duvarlarınızı istediğiniz Jotun tonuyla renklendirebilirsiniz. Renginizi seçtikten sonra eviniz için en doğru ürünü seçmeden yine Jotun ColourDesign size yardımcı oluyor. Üstelik ne kadar boyaya ihtiyacınız olduğunu da uygulama üzerinden hesaplayıp siparişinizi size en yakın Jotun mağazası ile paylaşabilirsiniz. Nasıl mı?

1- En son trendlerden ilham alın:

Size ilham vermesi için Jotun ColourDesign uygulamasına trend görsellerimizi koyduk. Koleksiyon renklerimizle hazırladığımız trend görsellerimizden eviniz için ilham alabilir, dilerseniz bu görselleri istediğiniz başka tonlarla renklendirebilirsiniz.

2- Trend renklere göz atın:

Her yıl dünyadaki trendlerden yola çıkarak hazırladığımız renk koleksiyonlarımız Jotun ColourDesign uygulamasında, “Renkler” sekmesinde yer alıyor. Trend renklere göz atarak beğendiklerinizi “Favoriler”inize ekleyebilirsiniz.

3- Farklı renkleri Jotun ilham görselleri üzerinde deneyin:

Duvarlar dekorasyonun en geniş parçası. Sadece duvar rengini değiştirerek bile mekanın havasını tamamen değiştirmek mümkün. Bu değişimi Jotun ColourDesign üzerinden aynı mekanı farklı tonlarla renklendirerek görebilirsiniz.

4- Kendi evinizi renklendirin:

Beğendiğimiz renkleri kendi evimizde hayal etmek belki de dekorasyon yenilemenin en zor kısmı. Jotun ColourDesign ile odanızın fotoğrafını çekerek evinizi dilediğiniz renkle renklendirebilirsiniz.

5- Eviniz için en doğru ürünü seçin:

Jotun ColourDesign ile eviniz için en doğru ürünü seçebilirsiniz. Uygulamadaki ürün rehberimizden boyayacağınız yüzey özelliğini ve istediğiniz görünümü seçerek evinize en uygun ürün bilgisine ulaşabilirsiniz.

6- Gerekli boya miktarını hesaplayın ve siparişinizi tek tıkla paylaşın:

Jotun ColourDesign uygulaması üzerinden evinizde boyanacak alanı yazarak ne kadar boyaya ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Ürün, renk ve ihtiyacınız olan boya miktarını belirledikten sonra oluşturduğunuz alışveriş listenizi size en yakın Jotun mağazası ile paylaşabilirsiniz. Siz seçtiğiniz mağazaya giderken siparişiniz de sizin için önden hazırlanır. Böylece Jotun mağazamıza vardığınızda siparişinizin hazırlanmasını beklemeden hızlıca boyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Tüm bunlar için tek yapmanız gereken AppStore ya da GooglePlay‘e girerek ColourDesign uygulamasını indirmek!

Daha fazla bilgi için takipte kalın!

Avatar

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Jotun YeşilAdımlar ile 10 000 ağaca ulaştık!

Adımlarınızı ağaca dönüştüren  sosyal sorumluluk projemiz Jotun YeşilAdımlar’da,  hedefimiz olan 10 000 ağaca ulaştık!  Jotun YeşilAdımlar mobil uygulamasıyla birlikte, geçtiğimiz sene…

Go to top