Jotun 2018 Global Renk Koleksiyonu: Hayatın Ritmi

Jotun 2018 Global Renk Koleksiyonu: Hayatın Ritmi

Renkler tarzımızı belirler, hayatımızın akışını şekillendirir. Kullandığımız renkteki en ufak bir farklılık, evimizin tüm havasını değiştirir. Bundan yola çıkarak, kolayca renk seçimi yapıp farklı stiller oluşturabileceğiniz 2018 Jotun Global Renk Koleksiyonu’nu tasarladık. İşte Hayatın Ritmi renk koleksiyonumuzdan ilk detaylar!

Renk: 8281 Pale Linden

Evlerimizde uyumu yakalamaya, yenilenmeye ve huzurlu ortamlar yaratmaya her geçen gün daha da önem veriyoruz. 2018 global renk koleksiyonumuzda farklı tarzlar yaratabileceğiniz üç renk grubunu bir araya getirdik: Şehrin Hareketi, Güneşin İzinde ve Saklı Bahçe paletleriye hayatın çeşitli ritimlerini evinize taşırken, ister benzer tonları isterseniz de farklı renkleri rahatlıkla bir araya getirebileceksiniz.

Ön duvar: 10966 Almond Beige, Arka Duvar: 20047 Blushing Peach

“Doğanın tazeleyici gücüne duyduğumuz özlem, düşlerini kurduğumuz güneşe yakın sakin bir hayat, yoğun şehir hayatı içerisinde yaratıcı çözümler ile minimal bir yaşama olan ihtiyacımız… Araştırmalarımız ile dünya üzerindeki herkes için geçerli üç farklı tema belirledik. Yeni renk koleksiyonumuzu insanların tüm bu isteklerine evlerde cevap verecek şekilde, hayatı kendi renklerinde yaşamaları için tasarladık.”

– Lisbeth Larsen, Jotun Global Renk Uzmanı

Jotun Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen

 

Hayatın Ritmi 2018 renk koleksiyonumuzun üç paleti ise şöyle;

Şehrin Hareketi

Londra, Brooklyn, Berlin ve Kopenhag… Tüm dünyada yaratıcılığın kültür ile buluştuğu yeni bir modern hareket canlanıyor. Fazlalıklardan uzaklaşarak, büyük mekanlar yerlerini kullanışlı küçük alanlara bırakıyor. Fonksiyonel tasarımların önemi artıyor. Biz de bu akımdan yola çıkarak tarzınızı en sade şekliyle evinize yansıtmanız için Şehrin Hareketi renk paletimizde derin mavileri, gölgeli grileri ve sıcak kahve tonlarını bir araya getirdik.

Şehrin Hareketi renk paleti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Sağ Duvar: 5044 Icy Blue, Sol Duvar: 5455 Industrial Blue

Güneşin İzinde

Güneşin İzinde renk paleti, ışık ile beslenen toprak tonlarını mekanlarınıza getiriyor. Kahveler ve gölgeli pembelerin bir araya geldiği bu palet, güneşin huzur dolu hikayelerinden ilham alarak rahatlatıcı mekanlar yaratıyor.

Güneşin İzinde hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Renk: 10580 Soft Skin

Saklı Bahçe

Tüm kültürlerde yeşil yenilenmenin ve yeni başlangıçların rengidir. Tazelenmeye her ihtiyaç duyduğumuzda yüzümüzü doğaya döneriz. Saklı Bahçe’nin renkleri de ormanların ferahlığını, bahçelerin sakinliğini ve denizlerin dinginliğini mekanlara taşıyor. İhtiyacımız olan ilham ve yenilenme hissini sağlıyor.

Saklı Bahçe renk paleti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Renk: 6352 Evening Green

Hayatın Ritmi ile eviniz için renk seçmek çok daha kolay!

Özel olarak tasarladığımız yeni koleksiyonumuz Hayatın Ritmi ile artık istediğiniz rengi seçmek ve bu renklere uyumlu tonları bir araya getirmek çok kolay!

Yeni renk koleksiyonumuz Hayatın Ritmi’ni size göndermemizi isterseniz buraya tıklayarak bize bilgilerinizi iletebilirsiniz. Daha fazla bilgi için size en yakın Jotun mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

YEŞİL VE ORGANİK – LOCAL GREEN!

8546 Local Green, doğayı evinize taşıyor. YEŞİL VE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA 8546 Local Green, duvarlarınızın sınırlarını ortadan kaldırarak doğayı ve…

GROUNDED RED – TOPRAĞIN RENGİ

20144 Grounded Red evinde güvenli bir kozanın sıcaklığını hissetmek isteyenler için konforlu bir ortam sunuyor. EV SICAKLIĞI Günlük koşturmalarımız arasında…

TAZELEYİCİ ETKİSİYLE MAVİ-YEŞİL TONU!

5489 Free Spirit bulunduğu her ortama ayak uydurabilen renklerden. Bu fotoğrafta 11175 Adventure rengimiz ile bir arada görebilirsiniz. ENERJİNİZİ ARTIRIN!…

SICAK VE ZENGİN MÜRDÜM TONU – DAYDREAM

20142 Daydream hayal kurabileceğiniz sıcak ve zarif bir ortam sunuyor. BİRAZ MOLA VERİN VE HAYAL KURUN! Gün içinde biraz mola…

STATEMENT BLUE – YARATICI VE CESUR

4863 Statement Blue – evinizde yaratıcı ve enerjik bir ortama ne dersiniz? GÜÇLÜ VE KİŞİLİKLİ Herkesin daha çok konuştuğu bir…

SAĞDUYULU VE SAKİN – HUMBLE YELLOW

11173 Humble Yellow, yalın ortamlar yaratan pastel sarı tonu. 1352 From ile de çok yakışıyor. Fotoğraftaki detaylar 1624 Skylight renginde….

Go to top