GÖLGELİ DUVARLAR İLE BÜYÜLEYİN!

GÖLGELİ DUVARLAR İLE BÜYÜLEYİN!

Kapak resmi: Fenomastic Güzel Evim Mineral 2024 Senses

Fenomastic Güzel Evim Mineral renkleri artık dijitalde! Renkleri görmek için tıklayın: mineral.jotun.com.tr

SADECE SİZE ÖZGÜ, EŞSİZ BİR GÖRÜNÜM

Fenomastic Güzel Evim Mineral’in gölgeli görünümü ile herkes evinize hayran kalacak! Doğal, dokulu ve mat bir görünüm oluşturan bu ürün ile duvarınızda nasıl bir etki yaratacağınız tamamen size kalmış. Fırça darbeleriyle derinlik kazanan duvarların her biri farklı bir görünüme sahip oluyor, size özgü oluyor. “Hangi renklerle uygulayabilirim?” dediğinizi duyar gibiyiz: İşte Fenomastic Güzel Evim serisinin renklerini ve uygulama tüyolarını bulabileceğiniz yeni sitemiz mineral.jotun.com.tr karşınızda! Burada farklı temalardaki renkleri inceleyebilir, nasıl uygulanacağına dair tüyolar alabilir, beğendiğiniz görselleri ve renkleri kaydedip bunları kendinize mail olarak atabilirsiniz. Birden fazla rengi bir arada kullanmak isterseniz de seçtiğiniz renkle uyumlu tonları yine rengin üzerine tıklayarak görebilirsiniz.

Fenomastic Güzel Evim Mineral 2500 Cottonwood

76 FARKLI RENK SEÇENEĞİ SİZİ BEKLİYOR!

Her sene, renk koleksiyonlarımızda Fenomastic Güzel Evim Mineral ile uygulayabileceğiniz yeni renklere de yer veriyoruz. Bunlar, koleksiyonlarımızda “*” ile işaretlenmiş renkler. 2019 Renk Koleksiyonumuz Kimlik’teki 20 renkle birlikte tam 76 rengimizi Fenomastic Güzel Evim Mineral ile uygulamanız mümkün! Kimlik renklerini incelemek isterseniz renkler.jotun.com.tr‘ye de göz atabilirisiniz.

Den store navnejakten

Fenomastic Güzel Evim Mineral 12075 Shooting Beige 

 

FENOMASTIC GÜZEL EVİM MİNERAL

  • Doğal Dokulu Mat Görünüm
  • Benzersiz Renk Oyunu
  • Kolay Uygulanır
  • Renk Garantisi

KOLAY UYGULAMA

Fenomastic Güzel Evim Mineral çapraz fırça darbeleriyle kolayca uygulanıyor. Geniş darbeler yumuşak, kısa darbeler ise daha derin bir görünüm yaratıyor. İşte Fenomastic Güzel Evim Mineral’i özel kılan şey bu: Aynı ürünü kullansanız da farklı dokunuşlarla bambaşka bir hava yaratabilirsiniz!

LADY-Minerals fargerFenomastic Güzel Evim Mineral 10961 Raw Canvas

Bu benzersiz görünüme kendi eliniz değsin isterseniz uygulama adımlarını buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca videomuzu izleyerek de basit fırça darbeleriyle duvarlarınızda nasıl hareket yaratabileceğinizi görebilirsiniz.

FENOMASTIC GÜZEL EVİM MİNERAL KOLEKSİYONU

Fenomastic Güzel Evim Mineral Koleksiyonu’nda 3 farklı tema sizleri bekliyor: Geçmişe Övgü, Doğaya Dönüş ve Kuzeye Yolculuk. Duvarlarınızda yaratmak istediğiniz etkiye karar verirken temalarımızdan da ilham alabilirsiniz. Temalarımızı mineral.jotun.com.tr‘den inceleyebilirsiniz.

LADY-Minerals fargerFenomastic Güzel Evim Mineral 8469 Green Leaf

Doğaya Dönüş

Doğaya dönüş tonları toprak tonlarından oluşuyor, doğal sıcak ve samimi bir ortam sunuyor. Renkler,doğanın devinimini ve yenilenmesini duvarlarınıza taşıyor.

LADY-Minerals fargerFenomastic Güzel Evim Mineral 1623 Marrakesh 

Geçmişe Övgü

Geçmişe Övgü Paleti pastel,romantik ve naif tonlardan oluşuyor. Bu temadaki renkler eski zamanların naifliğini yansıtıyor. 2771 Rustic Terrocotta gibi içinizi ısıtacak tonlardan, Green Leaf gibi geçmişe ait anıları mekanlarda yeniden canlandıracak tonlara; hepsi bu temada sizleri bekliyor. Geçmişe Övgü renklerini daha detaylı incelemek için mineral.jotun.com.tr‘yi ziyaret edebilir veya daha önce paylaştığımız blog yazımıza göz atabilirsiniz.
LADY-Minerals fargerFenomastic Güzel Evim Mineral 1877 Pebblestone

Kuzeye Yolculuk

Kuzeye Yolculuk temamızda ise sizleri maskülen, zamansız ve sofistike renkler karşılıyor. Mavi tonları kuzeyin serin esintilerini; bej ve griler ise kuzeyin yalın havasını evlerinize taşıyor.

LADY-Minerals fargerFenomastic Güzel Evim Mineral 5030 St. Pauls Blue. 

KARIŞTIRIN!

Fenomastic Güzel Evim Mineral ile  uygulayacağınız bir rengi aynı zamanda o rengin Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat ürünüyle de kullanabilirsiniz. Bu sayede aynı renkle hem düz hem de gölgeli bir görünüm elde edebilir, bunu duvarlarınızda bir geçiş yaratmak için veya belli bir duvarı ön plana çıkarmak için kullanabilirsiniz.

LADY-Minerals fargerDuvarın alt kısmı Fenomastic Güzel Evim Minral 2782 Deco Pink üst kısmı ise Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat 2782 Deco Pink ile boyanmıştır.

KİMLİK RENKLERİ

Renginize karar veremediyseniz 2019 Global Renk Koleksiyonu’muzdaki renklerimize göz atmaya ne dersiniz? Kimlik Koleksiyonu’nda tam 20 renk Fenomastic Güzel Evim Mineral ile uygulanabiliyor, üstelik aynı satırdaki renkleri bir arada kullanarak çok uyumlu bir görünüm yaratmanız da mümkün. 2019 renkleri için tıklayın.

Jotun LADY Fargekart 2019 Fenomastic Güzel Evim Mineral 0394 Soft Grey

UZUN SÜRE KALICI RENKLER!

Özellikle su sıçrama riski olan banyo, mutfak gibi alanlarda duvarlarınızdaki desen ve dokuyu Fenomastic Güzel Evim Mineral Şeffaf Koruyucu ile koruyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kuruyan Fenomastic Güzel Evim Mineral’in üzerine tek kat olarak uygulamak.

FENOMASTIC GÜZEL EVİM MİNERAL ŞEFFAF KORUYUCU

  • Doğal Mat Görünümü Korur
  • Boyayı Dayanıklı Kılar
  • Su sıçrama Riski olan bölgeler için
  • Yüksek su direnci

 

LADY-Minerals fargerFenomastic Güzel Evim Mineral 10683 Cashmere

Avatar
Avatar

Jotun Türkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

JOTUN YEŞİLADIMLAR İLE 15.000 TOHUMA ULAŞTIK!

Her yıl yeni bir yeşil amaç için düzenlenen Jotun YeşilAdımlar kampanyamızda, bu yıl oluşturulacak Şifa Ormanı için hedeflediğimiz 15.000 fidana…

Go to top