BİZİ BESLEYEN DÜNYAYI ANIMSATAN, SICAK RUSTİK TONLAR

BİZİ BESLEYEN DÜNYAYI ANIMSATAN, SICAK RUSTİK TONLAR

Dünyanın renkleri, dünyadaki manzaralar ve kültürlerle ilişkiler kurar. Yeniden Keşif’in ilk paletinde dünyanın farklı yerlerinden ilham aldık. – Fas’ta çöl kumunun altın-pembe tonları, Meksika’dan yanmış turuncu tonlar…..

Kil ve kaya, kum ve toprak. Hem evleri hem de şehirleri şekillendiren malzemeler, hayatımızda da temel yapı taşlarıdır. Bu temamız ise kırmızı ve kahverengi, hafif sarı gibi toprak tonlarından oluşuyor.

Maceracılar için renkler

Yeniden Keşif’in sıcak renklerden oluşan bu paleti ilhamını dünyadaki farklı kültürlerden alıyor ve sizi sıcak, ilham verici bir iç mekan yaratmaya davet ediyor. Renkler aynı zamanda dünyanın kültürel mirasını, zengin geleneklerini ve gerçek zanaatkarlığın değerini hatırlatıyor.

Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat 12127 Earthy Brown.

Canlandırıcı ve enerjik

İster rahat bir atmosfere sahip mekanlar yaratın, isterseniz de birkaç odayı güzel toprak tonlarında renklendirin, rustik renklerimiz canlandırıcı ve besleyici bir ev yaratacaktır.

Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat 20167 Welcoming Red 

Duvar: Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat 12120 Desert Pink, Bench: Demidekk Ultimate Fönster 20167 Welcoming Red

2021 Global Renk Koleksiyonu’muz “Yeniden Keşif”i evinizde incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Avatar
Avatar

Jotun Türkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

JOTUN YEŞİLADIMLAR İLE 15.000 TOHUMA ULAŞTIK!

Her yıl yeni bir yeşil amaç için düzenlenen Jotun YeşilAdımlar kampanyamızda, bu yıl oluşturulacak Şifa Ormanı için hedeflediğimiz 15.000 fidana…

Go to top