5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik şekilde karşılamak isteyenler için 5 önerimiz var!

1. DEĞİŞİME ANTRENİZDEN BAŞLAYIN

Eve girdiğimizde bizi antremiz karşılıyor. Antrede kullanılan renkler ve eşyalarla evinizle ilgili ilk izlemini sağlayabilirsiniz. Sıcak renklerle yapılan bir karşılama ise tıpkı samimi bir “merhaba” gibi bize mutluluk veriyor. Baharın enerjisini ve sıcaklığını evinize taşırken antrenizdeki bir alanı Kimlik koleksiyonumuzdaki sarı ve pembe renk ailelerinden renklerle yenileyerek istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

Beyaz: 1622 Reflection, Sarı: 12079 Gleam

2. KALIN KUMAŞLARI KETEN GİBİ HAFİF KUMAŞLARLA DEĞİŞTİRİN

Kışın içimizi ısıtan battaniyeler ve yün yastıkları bir dahaki kışa daha dolaba kaldırmanın vakti geldi. Onların yerini ise hafif, uçuş uçuş kumaşlar, keten dokular alıyor. Artık eviniz daha ferah ve havadar!

Renk: 12078 Comfort Grey

3. SALONUNUZA BAHAR TONLARINI GETİRİN

Gün içinde en çok vakit geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız salonların enerjisi evin tüm atmosferini etkiliyor.  Salonunuzda tercih edeceğiniz sıcak tonların neşeli ve samimi enerjisi tüm evinize yansıyor. “Kimlik” koleksiyonumuzun şeftali tonları 12085 Rural, 12084 Dusky Peach, 12083 Devine ve 10290 Soft Touch ile salonunuzdan başlayarak tüm evinizde baharın sıcaklığını hissedebilirsiniz.

Renk: 12085 Rural

4. BAHAR ÇİÇEKLERİNİ EVİNİZE TAŞIYIN

Her hafta birbirinden güzel, rengarenk, mis kokulu çiçekler sokaklarda karşımıza çıkıyor. Bahar çiçeklerini evinize taşıyarak hem uyanan doğanın canlılığını hem de mis kokusunu evinize taşıyabilirsiniz. Üstelik renkli vazolarınızla buketleri bir araya getirerek yeni buketinizi evinizin en güzel objesi haline de getirebilirsiniz!

Renk: 7628 Treasure

5. GÜNE SICAK TONLARLA BAŞLAYIN

Yatak odamızın enerjisi bizi her sabah yeni güne hazırlar. Duvarlarınızda yumuşak sıcak tonlar kullanarak sakin ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. “Kimlik” koleksiyonunun en güzel bej tonlarından 12075 Soothing Beige ile güneşin sıcaklığını odanıza taşıyabilirsiniz. Biraz daha canlı bir görünüm isterseniz 12078 Comfort Grey ile 2024 Senses renklerimizi bir araya getirerek pembe ve sıcak gri tonlarıyla enerjik bir ortam yaratabilirsiniz. Üstelik tüm bu renkler baharlık yatak örtülerinizin dokusuyla da çok yakışacak!

Üstteki renk: 12078 Comfort Grey, Alttaki renk: 2024 Senses

Siz de renklerle yenilenmek isterseniz size en yakın Jotun mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Jotun Türkiye
Jotun Türkiye

Jotun Türkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

KİMLİK İLE RENK SEÇMEK ÇOK KOLAY!

Özel olarak tasarladığımız yeni koleksiyonumuz ile artık istediğiniz rengi seçmek ve bu renklerle uyumlu tonları bir araya getirmek çok kolay….

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | SAKİN

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

JOTUN 2019 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU: KİMLİK

Kapak resmi: JOTUN 12083 Devine Renklerle kişiliğimizi yansıtırız. Kişisel hikayelerimiz; renkler sayesinde mekanlarda hayat bulur. Bundan yola çıkarak, kolayca renk…

Go to top