SEZONUN RENKLERİ & MODA AKIMLARI

SEZONUN RENKLERİ & MODA AKIMLARI

Gezdiğimiz şehirler, tasarım dergileri, moda, sokaklar, gün içinde karşılaştığımız, yanımızdan geçerken bize birşeyleri değiştirmek üzere ilham veren tanımadıklarımız ve daha bir çok şey..Evimizi veya gardrobumuzu yenilerken hepimiz sınırsız yerden ilham alıyoruz. Hayatımızda yaptığımız küçük bir değişikliğin bizde hissettirdiği mutluluk ise bambaşka.

Aynı şey bizim için de geçerli. Her renk koleksiyonumuzun arkasında yeni bir hikaye, yeni bir ilham kaynağı ve sezonun ana akımları var. 2014 Yaz Koleksiyonumuz’un arkasında olduğu gibi.. Global renk ve trend uzmanımız Lisbeth Larsen, tasarımcı ekibi Kråkvik & d`Orazio ve fotoğrafçı Siren Lauvdal, geçtiğimiz Kasım ayında, koleksiyon çekimlerini tamamladığında, aklımızda tek bir şey vardı: Enerji ve mutluluk dolu bir yazın hayali!

Jotun-LADY-Spring-and-summer-photoshootKråkvik & d`Orazio ekibi Yaz Koleksiyonu çekiminin hazırlıklarını tamamlıyor.

2602ButterflySonuç: Mutluluk verici bir duvar  – Renk: 2602 Butterfly

Sezonun yaz renkleri, tüm canlılığıyla tam ihtiyacınız olduğunda size mutluluk ve enerji verecek renklerden oluşuyor. Canlı renklerde giyeceğiniz bir  elbisenin ruhunuzda yaratacağı etkiyi düşünün. Yaz renkleri de mekanlarınıza mutluluk getirmek üzere tasarlandı.

2602Butterfly2Duvar: 2602 Butterfly

Aslında yazın canlılığını ve mutluluğunu yansıtabilecek sınırsız renk tonu var. Ancak bu yaz karşınıza çıkan mercan tonları, pudra pembeleri aslında tesadüf değil. Modadan tasarıma her yerde bu trendlerin hakim olduğunu göreceksiniz!

Jotun-LADY-Spring-and-summer-Burberry-rosafarger

Pembe tonları her yerde: Burberry Prorsum İlkbahar & Yaz Koleksiyonu – 2014

Jotun-LADY-Spring-and-summer-Burberry-634x396Burberry Prorsum İlkbahar & Yaz Koleksiyonu – 2014

JOTUN_LADY_SS14_2374_BLISS_3Duvar: 2374 Bliss

Pudra pembe tonlarının yanı sıra, tercihini daha canlı renklerden yana kullanmak isteyenler için de alternatifler var!

Jotun-LADY-Spring-and-summer-FendiFendi İlkbahar Yaz Koleksiyonu –  2014

JOTUN_LADY_SS14_2456_PUNCH_4Canlı mercan tonları heryerde – Duvar: 2456 Punch

Jotun-LADY-Spring-and-summer-Elie-SaabTercihini koyu tonlardan yana kullanacaklar için, Elie Saab’ın tasarımı elbise sezonun trend koyu tonlarını yansıtıyor..

Tıpkı 2014 Yaz Koleksiyonumuz gibi..

JOTUN_LADY_SS14_2846_Borde1Duvar: 2846 Bordeaux

Jotun-LADY-Sping-and-summer-Chanel

Chanel’in de koleksiyonunda bu yaz turkuaz ve pembe tonları hakim..

JOTUN_LADY_SS14_5362_FUSION_1Duvar: Koleksiyonumuzun en sevdiğimiz tonlarından 5362 Fusion – 2602 Butterfly ile uyum içinde!

Jotun-LADY-Spring-and-summer-Hermes

Son olarak Hermès ve koleksiyonuna hakim  derin deniz tonları…

JOTUN_LADY_SS14_5362_FUSI3

 

2014 Yaz Koleksiyonumuz’un tonları, gördüğünüz gibi her yerde bizlerle..Bir sonraki yazımızda, bu yazın dekorasyon trendlerine yer vereceğiz. Bizi takip edin!

Yaz koleksiyonumuzla ilgili daha fazla bilgi için internet sayfamıza da göz atabilirsiniz! Mutlu ve enerji dolu yazlar diliyoruz!

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

KÜÇÜK ALANDA BÜYÜK ETKİ

Evimizi güneşli güzel günlere hazırlarken ufak değişiklikler yaparak yenileniyoruz. Dekorasyonda en çok etkiye sahip olan duvarlarımızda ufak bir değişiklik yaparak…

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik…

IKEA x JOTUN RENK GÜNÜ: YILBAŞI AĞACINIZI RENKLENDİRİN!

Yeni yıl yaklaşırken evlerimiz de renkleniyor. Geride bıraktığımız koca bir seneyi ve yeni yılın heyecanını evimizde yer verdiğimiz birbirinden güzel…

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

Go to top