JOTUN 2018 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU: HAYATIN RİTMİ

JOTUN 2018 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU: HAYATIN RİTMİ

Renkler tarzımızı belirler, hayatımızın akışını şekillendirir. Kullandığımız renkteki en ufak bir farklılık, evimizin tüm havasını değiştirir. Bundan yola çıkarak, kolayca renk seçimi yapıp farklı stiller oluşturabileceğiniz 2018 Jotun Global Renk Koleksiyonu’nu tasarladık. İşte Hayatın Ritmi renk koleksiyonumuzdan ilk detaylar!

Renk: 8281 Pale Linden

Evlerimizde uyumu yakalamaya, yenilenmeye ve huzurlu ortamlar yaratmaya her geçen gün daha da önem veriyoruz. 2018 global renk koleksiyonumuzda farklı tarzlar yaratabileceğiniz üç renk grubunu bir araya getirdik: Şehrin Hareketi, Güneşin İzinde ve Saklı Bahçe paletleriye hayatın çeşitli ritimlerini evinize taşırken, ister benzer tonları isterseniz de farklı renkleri rahatlıkla bir araya getirebileceksiniz.

Ön duvar: 10966 Almond Beige, Arka Duvar: 20047 Blushing Peach

“Doğanın tazeleyici gücüne duyduğumuz özlem, düşlerini kurduğumuz güneşe yakın sakin bir hayat, yoğun şehir hayatı içerisinde yaratıcı çözümler ile minimal bir yaşama olan ihtiyacımız… Araştırmalarımız ile dünya üzerindeki herkes için geçerli üç farklı tema belirledik. Yeni renk koleksiyonumuzu insanların tüm bu isteklerine evlerde cevap verecek şekilde, hayatı kendi renklerinde yaşamaları için tasarladık.”

– Lisbeth Larsen, Jotun Global Renk Uzmanı

Jotun Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen

Bir Ev Üç Stil

Zamanla evimizi yenilemek, farklı bir atmosfer oluşturmak isteriz. Bu durumda değişikliğin zamanı gelmiş demektir. Üstelik bunun için mobilyalarımızı değiştirmemize, tüm evi yenilememize de gerek yok. Duvarlarımızın rengini değiştirerek evimizde bambaşka bir ortam yaratabiliriz.

Renklerin evimizde yarattığı farklı tarzları, Norveçli sanatçı Emma Jensen ile hazırladığımız videoda siz de görebilirsiniz!

 

Hayatın Ritmi 2018 renk koleksiyonumuzun üç paleti ise şöyle;

Şehrin Hareketi

Londra, Brooklyn, Berlin ve Kopenhag… Tüm dünyada yaratıcılığın kültür ile buluştuğu yeni bir modern hareket canlanıyor. Fazlalıklardan uzaklaşarak, büyük mekanlar yerlerini kullanışlı küçük alanlara bırakıyor. Fonksiyonel tasarımların önemi artıyor. Biz de bu akımdan yola çıkarak tarzınızı en sade şekliyle evinize yansıtmanız için Şehrin Hareketi renk paletimizde derin mavileri, gölgeli grileri ve sıcak kahve tonlarını bir araya getirdik.

Şehrin Hareketi renk paleti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Sağ Duvar: 5044 Icy Blue, Sol Duvar: 5455 Industrial Blue

Güneşin İzinde

Güneşin İzinde renk paleti, ışık ile beslenen toprak tonlarını mekanlarınıza getiriyor. Kahveler ve gölgeli pembelerin bir araya geldiği bu palet, güneşin huzur dolu hikayelerinden ilham alarak rahatlatıcı mekanlar yaratıyor.

Güneşin İzinde hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Renk: 10580 Soft Skin

Renk: 10580 Soft Skin

Saklı Bahçe

Tüm kültürlerde yeşil yenilenmenin ve yeni başlangıçların rengidir. Tazelenmeye her ihtiyaç duyduğumuzda yüzümüzü doğaya döneriz. Saklı Bahçe’nin renkleri de ormanların ferahlığını, bahçelerin sakinliğini ve denizlerin dinginliğini mekanlara taşıyor. İhtiyacımız olan ilham ve yenilenme hissini sağlıyor.

Saklı Bahçe renk paleti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Renk: 6352 Evening Green

Hayatın Ritmi ile eviniz için renk seçmek çok daha kolay!

Özel olarak tasarladığımız yeni koleksiyonumuz Hayatın Ritmi ile artık istediğiniz rengi seçmek ve bu renklere uyumlu tonları bir araya getirmek çok kolay!

[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=Tz0VpJgOipM[/YouTube]

Yeni renk koleksiyonumuz Hayatın Ritmi’ni size göndermemizi isterseniz buraya tıklayarak bize bilgilerinizi iletebilirsiniz. Daha fazla bilgi için size en yakın Jotun mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

YORUM

Yorum yok

Write comment

Güzel Evlerin Sırrı: Koyu Renk Duvarlar

Duvarları mobilyalarımız için bir fon olarak düşünürüz. Aslında evimizde en çok alan kaplayan yüzeyler duvarlarımız. Bu nedenle, bir fon olmanın…

YENİ RENKLER YEPYENİ BİR EV!

Evimizdeki mobilyalar ve akseusarlarımız kadar seçtiğimiz renkler de tarzımızı yansıtıyor. Özellikle de en geniş alanı kaplayan duvarların rengi evimizdeki bütün…

Hayatin Rİtmİ İle Renk Seçmek Çok Daha Kolay!

Özel olarak tasarladığımız yeni koleksiyonumuz ile artık istediğiniz rengi seçmek ve bu renklerle uyumlu tonları bir araya getirmek çok kolay….

BİR EV ÜÇ STİL: EMMA JENSEN İLE 2018 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU

Zaman içinde evimizde değişiklik yapmak, yeni bir görünüm yaratmak isteriz. Bunun için eşyalarınızı değiştirmeye ya da evinizi yeniden şekillendirmenize de…

HAYATIN RİTMİ: ŞEHRİN HAREKETİ

BİR EV, ÜÇ STİL Seçtiğiniz renkler ile bir mekanın stilini ve havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Biz de, Oslo’daki bir daireyi yeni renk koleksiyonumuz…

HAYATIN RİTMİ: GÜNEŞİN İZİNDE

BİR EV, ÜÇ STİL Seçtiğiniz renkler ile bir mekanın stilini ve havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Biz de, Oslo’daki bir daireyi yeni renk koleksiyonumuz…

Go to top