Jotun 2018 Global Renk Koleksiyonu: Hayatın Ritmi

Jotun 2018 Global Renk Koleksiyonu: Hayatın Ritmi

Renkler tarzımızı belirler, hayatımızın akışını şekillendirir. Kullandığımız renkteki en ufak bir farklılık, evimizin tüm havasını değiştirir. Bundan yola çıkarak, kolayca renk seçimi yapıp farklı stiller oluşturabileceğiniz 2018 Jotun Global Renk Koleksiyonu’nu tasarladık. İşte Hayatın Ritmi renk koleksiyonumuzdan ilk detaylar!

Renk: 8281 Pale Linden

Evlerimizde uyumu yakalamaya, yenilenmeye ve huzurlu ortamlar yaratmaya her geçen gün daha da önem veriyoruz. 2018 global renk koleksiyonumuzda farklı tarzlar yaratabileceğiniz üç renk grubunu bir araya getirdik: Şehrin Hareketi, Güneşin İzinde ve Saklı Bahçe paletleriye hayatın çeşitli ritimlerini evinize taşırken, ister benzer tonları isterseniz de farklı renkleri rahatlıkla bir araya getirebileceksiniz.

Ön duvar: 10966 Almond Beige, Arka Duvar: 20047 Blushing Peach

“Doğanın tazeleyici gücüne duyduğumuz özlem, düşlerini kurduğumuz güneşe yakın sakin bir hayat, yoğun şehir hayatı içerisinde yaratıcı çözümler ile minimal bir yaşama olan ihtiyacımız… Araştırmalarımız ile dünya üzerindeki herkes için geçerli üç farklı tema belirledik. Yeni renk koleksiyonumuzu insanların tüm bu isteklerine evlerde cevap verecek şekilde, hayatı kendi renklerinde yaşamaları için tasarladık.”

– Lisbeth Larsen, Jotun Global Renk Uzmanı

Jotun Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen

 

Hayatın Ritmi 2018 renk koleksiyonumuzun üç paleti ise şöyle;

Şehrin Hareketi

Londra, Brooklyn, Berlin ve Kopenhag… Tüm dünyada yaratıcılığın kültür ile buluştuğu yeni bir modern hareket canlanıyor. Fazlalıklardan uzaklaşarak, büyük mekanlar yerlerini kullanışlı küçük alanlara bırakıyor. Fonksiyonel tasarımların önemi artıyor. Biz de bu akımdan yola çıkarak tarzınızı en sade şekliyle evinize yansıtmanız için Şehrin Hareketi renk paletimizde derin mavileri, gölgeli grileri ve sıcak kahve tonlarını bir araya getirdik.

Şehrin Hareketi renk paleti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Sağ Duvar: 5044 Icy Blue, Sol Duvar: 5455 Industrial Blue

Güneşin İzinde

Güneşin İzinde renk paleti, ışık ile beslenen toprak tonlarını mekanlarınıza getiriyor. Kahveler ve gölgeli pembelerin bir araya geldiği bu palet, güneşin huzur dolu hikayelerinden ilham alarak rahatlatıcı mekanlar yaratıyor.

Güneşin İzinde hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Renk: 10580 Soft Skin

Saklı Bahçe

Tüm kültürlerde yeşil yenilenmenin ve yeni başlangıçların rengidir. Tazelenmeye her ihtiyaç duyduğumuzda yüzümüzü doğaya döneriz. Saklı Bahçe’nin renkleri de ormanların ferahlığını, bahçelerin sakinliğini ve denizlerin dinginliğini mekanlara taşıyor. İhtiyacımız olan ilham ve yenilenme hissini sağlıyor.

Saklı Bahçe renk paleti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.

Renk: 6352 Evening Green

Hayatın Ritmi ile eviniz için renk seçmek çok daha kolay!

Özel olarak tasarladığımız yeni koleksiyonumuz Hayatın Ritmi ile artık istediğiniz rengi seçmek ve bu renklere uyumlu tonları bir araya getirmek çok kolay!

Yeni renk koleksiyonumuz Hayatın Ritmi’ni size göndermemizi isterseniz buraya tıklayarak bize bilgilerinizi iletebilirsiniz. Daha fazla bilgi için size en yakın Jotun mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

jotunturkiye jotunturkiye

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

KÜÇÜK ALANDA BÜYÜK ETKİ

Evimizi güneşli güzel günlere hazırlarken ufak değişiklikler yaparak yenileniyoruz. Dekorasyonda en çok etkiye sahip olan duvarlarımızda ufak bir değişiklik yaparak…

5 ADIMDA BAHARIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN!

Yılın en mis kokulu ayları geldi. Güneş evinizi aydınlatırken yaz hazırlıklarına şimdiden başladığınızı duyar gibiyiz. Baharı en renkli ve enerjik…

YENİ YEŞİL TONLARIMIZLA TANIŞIN!

Kapak resmi: 7628 Treasure  YEŞİL TONLARI Yeni renk koleksiyonumuz Kimlik’te yepyeni yeşil tonları sizleri bekliyor. 7626 Airy Green, 7627 Refresh, 7628…

KİMLİK İLE RENK SEÇMEK ÇOK KOLAY!

Özel olarak tasarladığımız yeni koleksiyonumuz ile artık istediğiniz rengi seçmek ve bu renklerle uyumlu tonları bir araya getirmek çok kolay….

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | HAM

2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor. “Sakin”, “Rafine” ve  “Ham”…

2019 RENK KOLEKSİYONU “KİMLİK” | RAFİNE

Kapak resmi 7629 Antique Green. 2019 Renk Koleksiyonumuz “Kimlik”, her biri farklı düşünce ve yaşam tarzlarını temsil eden 3 temadan oluşuyor….

Go to top