15.05.2017

Jotun YeşilAdımlar ile Adımlarınız Ağaca Dönüşsün

Global sürdürülebilirlik politikamız Jotun YeşilAdımlar’dan yola çıkarak yeni sosyal sorumluluk projemizi hayata geçirdik. Proje kapsamında geliştirdiğimiz Jotun YeşilAdımlar mobil uygulaması ile yürüdüğünüz yollar yeşile boyanıyor, biz de boyadığınız her 4 kilometre yol için 1 ağaç dikiyoruz.  Şehri keşfederken ya da bir rutin olarak işten/okuldan eve, evden işe/okula giderken atılan adımların ağaca dönüşmesini hedefliyoruz.

15 Mayıs – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında devam edecek proje sonunda  50.000 km yolun yürünmesini ve 10.000 ağaç dikmeyi hedefliyoruz. Bu sayede, Balıkesir Gönen’de oluşturacağımız 3 orman büyüklüğündeki Jotun Hatıra Ormanı’nın yanı sıra 50.000 km’nin araçla kat edilmesi sonucu oluşacak karbon salınımını da önlenecek.

Siz de şimdi aşağıdaki linkleri kullanarak ya da uygulama mağazanızdan Jotun YeşilAdımlar uygulamasını indirerek ağaç dikmeye başlayabilirsiniz!

Jotun YeşilAdımlar uygulamasını aşağıda linklerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
iOS cihazlar için: https://appsto.re/tr/d6sujb.i  
Android cihazlar için: https://goo.gl/18fBkt

jotunturkiye

jotunturkiye »

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Yorumlar

No one has commented on this post yet. Be the first by writing a comment in the box below.

Write a comment

as answer to Vazgeç

Related posts

İlham Veren Çalışma Alanları Oluşturun
27.02.2017

İlham Veren Çalışma Alanları Oluşturun

Read more 0 comments
Jotun 2018 Global Renk Koleksiyonu: Hayatın Ritmi
11.10.2017

Jotun 2018 Global Renk Koleksiyonu: Hayatın Ritmi

Renkler tarzımızı belirler, hayatımızın akışını şekillendirir. Kullandığımız renkteki en ufak bir farklılık, evimizin tüm havasını değiştirir. Bundan yola çıkarak, kolayca…