18.12.2017

Jotun ColourDesign: Eviniz için En Güzel Renk Parmağınızın Ucunda!

Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yıla girmemize sayılı günler varken size güzel bir haberimiz var: Artık eviniz için renk seçmek çok daha kolay! Yeni uygulamamız Jotun ColourDesign ile evinizin fotoğrafını çekerek duvarlarınızı istediğiniz Jotun tonuyla renklendirebilirsiniz. Renginizi seçtikten sonra eviniz için en doğru ürünü seçmeden yine Jotun ColourDesign size yardımcı oluyor. Üstelik ne kadar boyaya ihtiyacınız olduğunu da uygulama üzerinden hesaplayıp siparişinizi size en yakın Jotun mağazası ile paylaşabilirsiniz. Nasıl mı?

1- En son trendlerden ilham alın:

Size ilham vermesi için Jotun ColourDesign uygulamasına trend görsellerimizi koyduk. Koleksiyon renklerimizle hazırladığımız trend görsellerimizden eviniz için ilham alabilir, dilerseniz bu görselleri istediğiniz başka tonlarla renklendirebilirsiniz.

2- Trend renklere göz atın:

Her yıl dünyadaki trendlerden yola çıkarak hazırladığımız renk koleksiyonlarımız Jotun ColourDesign uygulamasında, “Renkler” sekmesinde yer alıyor. Trend renklere göz atarak beğendiklerinizi “Favoriler”inize ekleyebilirsiniz.

3- Farklı renkleri Jotun ilham görselleri üzerinde deneyin:

Duvarlar dekorasyonun en geniş parçası. Sadece duvar rengini değiştirerek bile mekanın havasını tamamen değiştirmek mümkün. Bu değişimi Jotun ColourDesign üzerinden aynı mekanı farklı tonlarla renklendirerek görebilirsiniz.

4- Kendi evinizi renklendirin:

Beğendiğimiz renkleri kendi evimizde hayal etmek belki de dekorasyon yenilemenin en zor kısmı. Jotun ColourDesign ile odanızın fotoğrafını çekerek evinizi dilediğiniz renkle renklendirebilirsiniz.

5- Eviniz için en doğru ürünü seçin:

Jotun ColourDesign ile eviniz için en doğru ürünü seçebilirsiniz. Uygulamadaki ürün rehberimizden boyayacağınız yüzey özelliğini ve istediğiniz görünümü seçerek evinize en uygun ürün bilgisine ulaşabilirsiniz.

6- Gerekli boya miktarını hesaplayın ve siparişinizi tek tıkla paylaşın:

Jotun ColourDesign uygulaması üzerinden evinizde boyanacak alanı yazarak ne kadar boyaya ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Ürün, renk ve ihtiyacınız olan boya miktarını belirledikten sonra oluşturduğunuz alışveriş listenizi size en yakın Jotun mağazası ile paylaşabilirsiniz. Siz seçtiğiniz mağazaya giderken siparişiniz de sizin için önden hazırlanır. Böylece Jotun mağazamıza vardığınızda siparişinizin hazırlanmasını beklemeden hızlıca boyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Tüm bunlar için tek yapmanız gereken AppStore ya da GooglePlay‘e girerek ColourDesign uygulamasını indirmek!

Daha fazla bilgi için takipte kalın!

jotunturkiye

jotunturkiye »

Jotun Türkiye; renk uzmanı ekibiyle mekanlarınıza en uygun renk önerileri sunarken iyi tasarımları, dikkat çeken mimari yapıları, festivalleri, sanatsal aktiviteleri ve hayatın tüm renklerini sizin için paylaşıyor. Daha fazla ilham almak için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz! fb.com/jotunturkiye, @jotunturkiye

Yorumlar

No one has commented on this post yet. Be the first by writing a comment in the box below.

Write a comment

as answer to Vazgeç

Related posts

Sıcak Tonlarla Her Duyguya Erişmek Mümkün!
11.01.2018

Sıcak Tonlarla Her Duyguya Erişmek Mümkün!

Read more 0 comments
Yılın Pantone Rengini Mekanlarınıza Taşıyın!
11.12.2017

Yılın Pantone Rengini Mekanlarınıza Taşıyın!

Read more 0 comments
Renklerle Büyüyen Çocuklar
06.12.2017

Renklerle Büyüyen Çocuklar

Read more 0 comments
Güzel Evlerin Sırrı: Koyu Renk Duvarlar
01.12.2017

Güzel Evlerin Sırrı: Koyu Renk Duvarlar

Read more 0 comments
Yeni Renkler Yepyeni Bir Ev!
20.11.2017

Yeni Renkler Yepyeni Bir Ev!

Read more 0 comments
Hayatın Ritmi ile Renk Seçmek Çok Daha Kolay!
24.10.2017

Hayatın Ritmi ile Renk Seçmek Çok Daha Kolay!

Read more 0 comments
Jotun 2018 Global Renk Koleksiyonu: Hayatın Ritmi
11.10.2017

Jotun 2018 Global Renk Koleksiyonu: Hayatın Ritmi

Renkler tarzımızı belirler, hayatımızın akışını şekillendirir. Kullandığımız renkteki en ufak bir farklılık, evimizin tüm havasını değiştirir. Bundan yola çıkarak, kolayca…